Kontakt oss

Tord Ytterdahl

Administrerende direktør
MBA, Copenhagen Business School

Tlf +47 913 69 657
Epost tord@ecg247.com

Jarle Jortveit

Medisinsk leder
Kardiolog PhD

Tlf +47 994 50 714
Epost jarle@ecg247.com

Siri Lindland

Leder salg
 Legemiddelkonsulent

Tlf +47 980 57 320
Epost siri@ecg247.com

Elisabeth Ramsdal

Prosjektleder
M.Sc, INSA Toulouse

Tlf +47 951 21 487
Epost elisabeth@ecg247.com

Gabrielle I Danielsen

Medisinsk rådgiver
Lege, spes allmennmedisin

Tlf +47 992 54 730
Epost gabrielle@ecg247.com

Kristin N. Tuv

Medisinsk rådgiver
Lege, spesialist i pediatri

Tlf +47 924 36 690
Epost kristin@ecg247.com

Rune Fensli

Teknisk leder
Professor 
Universitetet i Agder

Tlf +47 913 05 222
Epost rune@ecg247.com

Micheal Dutt

Utvikler AI
Doktorgradskandidat 
Universitetet i Agder

Franziska Mieland

Representative Germany
M.Sc. Innovation, Entrepreneurship and Leadership

+ 49 176 462 942 17
Epost franziska@ecg247.com

Diyar Akbaba

Sales Executive Germany
Iuliu-Hatieganu-University of Pharmacy and Medicine Cluj-Napoca, Romania

+49 159 061 817 96
Epost diyar@ecg247.com

Thora Sauer

Marketing Manager Germany
BBA University of Berlin

Medisinske rådgivere

Dan Atar

Professor og hjertespesialist

Forskningssjef Oslo universitetssykehus/Universitetet i Oslo, Norge

Bjørnar Grenne

PhD, hjertespesialist og forsker

St. Olavs sykehus/NTNU Trondheim, Norge

Besøksadresse

ECG247, Senterveien 30, 4790 Lillesand, Norge

Organisasjonsnummer: 918707719